jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۰۹۲   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۸

برنامه ورزش از نگاه دو با رویکرد تازه ای از شبکه دو سیما پخش می شود و در این چند ماه مخاطبان زیادی پیدا کرده است.

ماتیوس ، زیدان یا ستاره تنیس؛ عبور از عادل با دعوت ستارگان

به گزارش جام جم ورزشی/ محمد رضاپور ، شبکه دو سیما پنجشنبه و جمعه شب ها برنامه ای متفاوت با آنچه در طول سال های پخش قدیمی ترین برنامه ورزشی سیما اتفاق افتاده بر روی آنتن می فرستد.این برنامه نگاهی تحلیلی به مسائل روز ورزش دارد و جالب اینکه بسیاری از قسمت های پخش شده آن با رویکرد تازه از مهرماه امسال اختصاص داشته به ورزش های غیر فوتبالی که این نوع نگاه تلویزیون به ورزش در برنامه های دیگر کمتر دیده شده است. اگر برنامه 90 با عادل فردوسی پور طی این سال ها به غیر از فوتبال در حوزه های دیگر ورود کرده و بین فرهنگی ها ، هنری ها ، اقتصادی ها و سیاسیون جایگاه ویژه ای دارد برنامه ورزش از نگاه دو نیز می تواند در صورت استمرار حرکت تازه به وجود آمده در بین فوتبالی ها و غیرفوتبالی ها جا باز کند و محلی باشد برای پیشرفت ورزش ها از طریق بازگو کردن منطقی مسائل و مشکلات آنها.ورزش از نگاه دو با برنامه ای که هفته گذشته با حضور لوتهار ماتیوس و علی دایی بر روی آنتن فرستاد یک بار دیگر برنامه ریزی مناسب عوامل پشت صحنه این برنامه به همراه حامیان مالی آن را به رخ سایر برنامه های تلویزیونی کشید.در شرایطی که بیشتر کشورها از مدت ها قبل چنین برنامه هایی را در تلویزیون های خود ترتیب می دهند تا به سود تبلیغاتی آن از طریق جذب مخاطب برسند ، شبکه دو با این اقدام گام موثری در راه جذب اسپانسر و مخاطب برداشت تا علاوه بر درآمدزایی نگاهی هم به مسائل روز فنی داشته باشد چون در سایه دعوت از بزرگانی مانند ماتیوس می توان راهکارهای تازه فنی هم ایجاد کرد.در این مسیر ممکن است ضعف هایی وجود داشته باشد اما باید سعه صدر داشت و با بردباری موانع را برطرف کرد.همان گونه که شبکه دو اعلام کرده است ضعف ها را می پذیرد و برای به قوت تبدیل کردن آن تلاش می کند.دعوت از ماتیوس و در پی آن دعوت از زیدان و ستاره تنیس دنیا که صحبتش دیروز از شبکه دو سیما شنیده شد خبرهای خوب ورزش ایران در بعد رسانه ای و کارهای تبلیغاتی است که در دنیای امروز ورزش به اندازه کافی باید به آن بها داده شود.هر چند که گردانندگان این برنامه نیم نگاهی نیز به سبقت گرفتن از عادل و برنامه 90 دارند تا مخاطبان خود را با رویکرد جدید رسانه ای ورزش از نگاه دو عادت دهند. به عبارتی می توان گفت ماتیوس ، زیدان و ستاره تنیس دنیا که قرار است به ایران بیایند آغاز یک رقابت جانانه رسانه ای ورزش است که با حضور این عده و پیمان یوسفی و عادل و دیگران برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Malaysia
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
بجای این كارها پول حق پخش تیمهای ایرانی را بدهند بهتره!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها