jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۵۳۴۲۶   ۱۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۱۶

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران:

ضرر حمله به ایران بسیار فراتر از نفع آن است

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: درک این واقعیت که ضرر حمله نظامی به ایران بسیار فراتر از نفع احتمالی آن است، دشمن را به راه های سخیف و ضد انسانی دیگر کشانده است.

ضرر حمله به ایران بسیار فراتر از نفع آن است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه پاسداران، سردار دریادار پاسدار علی فدوی با اشاره به اظهارنظرهای کینه توزانه دشمن مبنی بر خشکاندن ریشه ملت ایران، گفت: دشمن با استقلال خواهی و عزتمندی و سلطه ناپذیری ملت ایران و ارزش های انقلاب اسلامی مخالف است.

دریادار فدوی خاطرنشان کرد: بر این اساس است که آنها در طول حیات این انقلاب از ارتکاب هیچ جنایت و اقدامی برای متوقف کردن آن خودداری نکرده اند.

وی افزود: دشمن زمانی که مطمئن شد نمی تواند حرکتی علیه اراده و ایمان ملت ایران انجام دهد و در مقابل این اراده محکم کوتاه بیاید و علیه انقلاب اسلامی کاری از پیش ببرد که نفع آن از ضررش بیشتر باشد، به راه های سخیفی مثل تحریم ها رو آورد و طرح دوستی و مذاکره در پیش گرفت.

دریادار فدوی اظهار کرد: دشمن که در برابر منطق انقلاب اسلامی حرفی برای گفتن ندارد، از آغاز، روندی خصمانه و جنایت آلود را در پیش گرفت و امروز نیز اگر در حوزه تحریم قدرت داشت و می توانست، آب را نیز بر روی ملت ایران می بست و تحریم می کرد.

وی افزود: دشمن که برای محاسبه قدرت و عظمت یک ملت محاسبه ای جز محاسبات مادی ندارد، از درک خداباوری و ایمان و اعتقادات این ملت که رمز عظمت و قدرت اوست، عاجز است.

دریادار فدوی گفت: عزت و عظمت و قدرت غیر قابل انکار این ملت در پرتو سلاح اتمی و بمب اتمی فراهم نیامده است که بخواهد در پرتو آن ادامه و استمرار پیدا کند.

وی افزود: امروز قدرت ایمان مردم و توسل و تمسک به قرآن و ارزش های متعالی اسلام است که زمینه های استحکام نظام مقدس اسلامی و بسط و توسعه انقلاب اسلامی را فراهم ساخته و این قدرت از قدرت هر سلاح مادی بالاتر و پایدارتر است.

دریادار فدوی با اشاره به برگزاری مسابقات و برنامه های قرآنی در جامعه به برکت انقلاب اسلامی است، گفت: این قدرت ایمان و اراده در ملت ما به این دلیل است که دل های بسیار زیادی در داخل انقلاب سال های طولانی زیر پرچم امام راحل و مقام معظم رهبری دل در گرو قرآن گذاشته اند و به همین دلیل کسانی که دل در گرو قرآن دارند همواره در مسیر تحقق ارزش ها و حاکمیت آنها آماده شهادت هستند و تا رسیدن به فیض شهادت نیز پیش می روند.

وی افزود: امروز نیز این قدرت ایمان و قرآن در بین مردم ماست که توان انقلاب اسلامی را در برابر دشمن به یک توان بازدارنده تبدیل کرده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: هرچه قدر که دشمن ما بزرگ تر و مصمم تر برای مقابله با اسلام می بینیم نیاز است که اراده و ایمان و عمل مان را محکم تر کنیم و این اراده است که باعث می شود عمل به آموزه های قرآنی در انسان بیشتر نمود پیدا کند اگر انسان به قرآن و معارف الهی متمسک نباشد امکان دارد جلوه های ظاهری و مادی دشمن را باور کند درحالی که عظمت ظاهری و مادی دشمن در برابر انسان معتقد و قرآنی رنگ می بازد.

وی با بیان این که عمل به قرآن و تلاوت آن، خود حمایت های لازم را به دنبال دارد، افزود: ما در این راستا پشتیبانی از خانواده های نیروی دریایی سپاه در حوزه قرآن را با اتکا به تعالیم و مهارت های قرآنی ترسیم کرده ایم و بر اساس این روند عملیاتی، از همه برکات آن از جمله ایجاد توان بازدارندگی در برابر دشمن و ظرفیت سازی در برابر سایر جنبه های تهاجم دشمن بهره برده ایم.

دریادار فدوی خاطرنشان کرد: پیروزی کامل در برابر تهاجم فرهنگی دشمن نیز در پرتو توسل و تمسک به قرآن و معارف آسمانی و جاری کردن آنها در همه لحظات زندگی حاصل می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر