jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۲۵۴   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۳:۰۵
جریمه و محرومیت در انتظار شماره 10 استقلال


سیاوش اکبرپور بعد از بازگشت استقلال از قطر باید در کمیته انضباطی این باشگاه حضور پیدا کند.


سیاوش اکبرپور بعد از مصاحبه جنجالی که هفته گذشته در خصوص مبالغ پرداختی به بازیکنان با فارس انجام داد امروز بار دیگر بر حرف های خود تاکید کرد.از همین رو باشگاه استقلال این بازیکن را تا اطلاع ثانوی ممنوع المصاحبه کرده است.

محسن بزرگی در گفت و گو با فارس، در این باره اظهار داشت:ما علاقه نداشتیم ممنوع المصاحبه شدن اکبرپور رسانه ای شود ولی همان طور که فتح الله زاده گفت ایشان مصاحبه حاشیه ای انجام داد و با توجه به اینکه مجددا بر مواضع خود تاکید کرد فعلا ممنوع المصاحبه شده است.

وی افزود: بعد از بازی با قطر اکبرپور باید در کمیته انضباطی پاسخگوی مواردی که مطرح کرده باشد. معاونت حقوقی و دبیر کمیته انضباطی استقلال در پاسخ به این سوال که در این شرایط آیا به این بازیکن حق داده می شود یا کلا حرف های اکبرپور اشتباه است گفت: همان طور که فتح الله زاده گفته نحوه پرداخت ها به سیاست باشگاه باز می گردد و هیچ بازیکنی حق مداخله در آن را ندارد ولی از آنجا که من دبیر کمیته انضباطی باشگاه هستم و نمی خواهم پیش داوری کنم به همین منظور تا زمانی که صحبت های اکبرپور را نشنوم حرفی نخواهم زد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که احتمال جریمه برای اکبرپور وجود دارد یا خیر گفت: صددر صد همین طور است . برخی مواقع یک بازیکن را از بازی های و تمرینات محروم می کنند و گاهی نیز جرایمی در نظر گرفته می شود اما باید تا روز کمیته انضباطی صبر کرد و پس از آن طبق آیین نامه کمیته انضباطی رای خود را در مورد این بازیکن صادر می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها