jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۱۲۹   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۲

مربیان وبازیکنان به این رستوران رفت و آمد نکنند

شناسایی پاتوق تازه دلالان فوتبال!

پاتوق تازه دلالان، توسط مدیران فدراسیون فوتبال شناسایی شد!

شناسایی پاتوق تازه دلالان فوتبال!

دلالی در فوتبال ایران موضوع تازه ای نیست، از چند سال قبل و همزمان با ورود پول های بی رویه ، دلالی نیز رشد نمود تا جایی که امروز برخی از مربیان و بازیکنان فوتبال مدعی هستند که دلالان زیادی آزادانه به کار خود در فوتبال ادامه می دهند.
این فعالیت آزاد و بی دردسر در شرایطی است که چندی قبل حجت الاسلام علیپور دبیر ستاد منشور اخلاقی در گفت و گویی مدعی شده بود که 320 دلال در فوتبال ایران فعالیت می کنند.
اما تازه ترین اطلاعات خبرنگار جام جم ورزشی حکایت از آن دارد که حالا رستورانی در خیابان گلنار تهران تبدیل به پاتوق دلالان شده است. دلالان به همراه برخی مربیان و خبرنگاران آلوده به دلالی ،هر روز به این رستوران رفت و آمد دارند و کارهای مربوط به قرارداد بازیکنان را در آن انجام می دهند.
جالب اینکه اطلاعات مربوط به این رستوران در اختیار مسئولان فدراسیون فوتبال قرار گرفته و رفت و آمد دلالان – بدون آنکه خود آنها اطلاع داشته باشند - توسط ستاد منشور اخلاقی مورد رصد قرار می گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر