jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۵۵   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۳

تیم ملی ایران در دیداری دوستانه مقابل گینه شکست خورد تا در رسانه‌های جهان بازتاب داشته باشد.

بازتاب شکست نوبرانه ایران در رسانه های خارجی

سایت جام جم ورزشی - تیم ملی فوتبال ایران در دیداری دوستانه در ورزشگاه آزادی با نتیجه 2 بر یک مقابل گینه شکست خورد.

کوین کنستانت که در باشگاه میلان توپ می‌زند در دقیقه 35 و ابراهیم ترائوره 36 برای گینه گلزنی کردند و رضا قوچان نژاد 54 تک گل ایران را وارد دروازه میهمان کرد.

خبرگزاری رویترز در مورد این دیدار نوشت: ایران که بهترین تیم آسیا در رنکینگ فیفا با رتبه 38 است با حساب 2 بر یک به گینه باخت. آنها دو ماه دیگر راهی اتریش خواهند شد تا جهت آماده‌سازی خود برای چهارمین حضور در جام جهانی مقابل بلاروس، مونته‌نگرو و آنگولا قرار بگیرند. آنها در جام جهانی با نیجریه، آرژانتین و بوسنی و هرزگوین دیدار خواهند کرد.

به گزارش فارس نشریه کوریره دلا سرا ایتالیا با اشاره به گلزنان دیدار ایران مقابل گینه، شکست 2 بر یک ایران مقابل گینه را عجیب خواند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر