jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۰۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۳۵

مرحله مقدماتی رقابتهای جام ملتهای آسیا

رضا قوچان نژاد و مهاجم اماراتی بهترین گلزنان

رضا قوچان نژاد به همراه علی مبخوت از تیم ملی امارات با 5 گل زده بهترین گلزنان مرحله مقدماتی جام ملتهای آسیا لقب گرفتند.

رضا قوچان نژاد و مهاجم اماراتی بهترین گلزنان

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از پایان مرحله مقدماتی رقابتهای جام ملتهای آسیا در گروههای چند گانه، رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی ایران با 5 گل زده در شش بازی تیم ملی به همراه مهاجم تیم ملی امارات بهترین گلزنان مرحله مقدماتی رقابتها لقب گرفتند.
پس از این دو بازیکن که به صورت مشترک بهترین گلزن شدند، جواد نکونام به همراه خلفان ابراهیم از قطر و یونس محمود از عراق هر کدام با 4 گل قرار دارند.
بازیکن دو گله ایران، اشکان دژاگه است و دیگر بازیکنانی که یک گل برای ایران به ثمر رسانده اند، کریم انصاری فرد، سید جلال حسینی، علیرضا جهانبخش، یعقوب کریمی، امیر حسین صادقی و مسعود شجاعی هستند. یکی از 18 کل ایران را حسین فادل از کشور کویت به عنوان گل به خودی وارد دروازه کویت کرده است.
ایران وامارات با 18 گل زده بهترین خط حمله را در این رقابتها داشته اند و عمان و بحرین هم با یک گل خورده بهترین خط دفاع رقابتهای مرحله مقدماتی بوده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر