jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۲۹۱۸   ۱۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۳:۴۷
بازتاب شکست ایران در رسانه‌های آرژانتینی


رسانه‌های آرژانتینی پس از شکست ایران برابر گینه به تحلیل این بازی پرداختند.


هر چند دیگر همگروه‌های ایران نیز در جام جهانی نتایج خوبی کسب نکردند، اما روزنامه‌ معروف "اوله" آرژانتین با بررسی دیدارهای دوستانه رقیبان این کشور در جام جهانی از نمایش تیم ملی ایران برابر گینه به عنوان نمایشی "ضعیف" یاد کرد.

این روزنامه‌ نوشت: ایران در خانه در حالی که هواداران این تیم منتظر پیروزی برابر گینه بودند، در پایان با شکستی تلخ مواجه شد. شاگردان کارلوس کروش در نیمه نخست این دیدار نمایش انتقادآمیزی را از خود ارائه کردند، اما آنها در نیمه دوم کمی بهتر شدند و توانستند بازی نسبتا خوبی را از خود نشان دهند و یکی از گل‌های خورده را جبران کنند. باز هم رضا قوچان‌نژاد بود که توانست برای تیم ملی ایران گلزنی کند. او پاس اشکان دژاگه را با بغل‌ پای فنی وارد دروازه‌ گینه کرد تا این دیدار در پایان با نتیجه‌ دو بر یک به سود مهمان آفریقایی به پایان برسد.

کارلوس کروش سرمربی پرتغالی ایران بارها از برنامه دوستانه این تیم در جام جهانی انتقاد کرده است. ایران پس از صعود به جام جهانی 2014 برزیل تنها در همین دیدار دوستانه به میدان رفته که در پایان شکست خورد و این می‌تواند برای آنها نگران کننده باشد، البته باید منتظر ماند و دید آیا این تیم می‌تواند تا شروع مسابقات جام جهانی پیشرفت کند یا خیر.

به گزارش ایسنا ،پایگاه اینترنتی «لاناسیون» آرژانتین نیز شکست تیم ملی ایران را برابر گینه پوشش داد و آن را نتیجه ضعیف این کشور برای آمادگی به جام جهانی ارزیابی کرد.

نیجریه دیگر همگروه آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل بامداد امروز در خانه مکزیک به تساوی بدون گل رسید و بوسنی نیز با دو گل برابر مصر شکست خورد و آرژانتین نیز در زمین رومانی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافت تا تیم‌های گروه F جام جهانی 2014 برزیل در دیدارهای دوستانه خود نتایج ضعیفی را کسب کرده باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر