jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۲۱۱۷   ۱۳ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۳

از همین اکنون پیش بینی های زیادی در رابطه با جام جهانی برزیل می شود از جمله اینکه چه تیمی قهرمان می شود، چه بازیکنی توپ طلا را به خانه می برد و یا اینکه کدام بازیکن از همه حاشیه ساز تر می شود!

حاشیه ساز ترین بازیکن جام جهانی را بشناسید!

سایت جام جم ورزشی - دیلی میل از همین اکنون ماریو بالوتلی مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه میلان را حاشیه ساز ترین بازیکن جام جهانی 2014 قلمداد کرده است. ماریو بالوتلی که به دلیل حاشیه های بی پایانش به "سوپر ماریو" مشهور شده است از حاشیه سازترین و خبرسازترین بازیکنان فوتبال دنیاست. بر اساس گزارش دیلی میل بالوتلی 23 ساله به دلیل حاشیه های متعددش در جام جهانی برزیل نمی تواند آنطور که باید بدرخشد.

ایتالیا در جام جهانی با تیم های ملی انگلستان، اروگوئه و کاستاریکا همگروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر