jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۶۳۶   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۰:۳۶
قنبرزاده: از مجموعه بزرگ استقلال عذرخواهی می‌کنم

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: به عنوان مدیرعامل باشگاه از مجموعه استقلال عذرخواهی می‌کنم. ما حق نداشتیم که اینطور صحبت کنیم و امیدوارم که مجموعه بزرگ و با عظمت استقلال من را حلال کنند.


منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با فارس، در خصوص بیانیه صادر شده باشگاه نفت تهران علیه رأی کمیته انضباطی و بیانیه‌ای که باشگاه استقلال در این رابطه صادر کرده، گفت: من در جلسه بودم که فهمیدم روابط عمومی باشگاه‌مان بیانیه که نه بلکه تحلیلی درباره رأی کمیته انضباطی صادر کرده و خدا را شاهد می‌گیرم که قبل از اینکه بیانیه باشگاه استقلال و مطالب مرتبط با آن را بخوانم از این موضوع متأسف شدم. این اولین بار است که در سایت باشگاه نفت تهران بدون مجوز من مطلبی اینچنین روی سایت می‌رود.

وی ادامه داد: من این مطلب تحلیلی را رد می‌کنم و حتی به مهدی رحمتی هم زنگ زدم و از او به صورت رسمی عذرخواهی کردم چرا که این کار کار اشتباهی بوده و در واقع هیچکس به ما این مجوز را نداده که بدون مطالعه در رابطه با شأن انسان‌ها قضاوت کنیم. کمیته انضباطی مسئول و قاضی دارد و بر اساس مستندات رأی صادر می‌کند و اینکه هرکس درباره شأن رحمتی بدون مطالعه و مستندات صحبت کند کار درستی نیست به خصوص که این بازیکن در فوتبال ملی ما تأثیرگذار بوده و سابقه خوبی هم دارد و از بازیکنان ارزشی فوتبال ماست.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران افزود: کار روابط عمومی ما اشتباه بوده و من هم از آنها توضیح خواستم و جز عذرخواهی از باشگاه استقلال،‌ آقای فتح‌الله‌زاده و مهدی رحمتی چیزی جز شرمندگی برای من باقی نمی‌ماند چرا که ما اصول اخلاقی و انسانی را زیر پا گذاشتیم و رسماً از این عزیزان عذرخواهی می‌کنیم و این عذرخواهی را هم بر روی سایت باشگاه می‌گذاریم. من به عنوان مدیرعامل باشگاه از مجموعه استقلال عذرخواهی می‌کنم و اینکه آنها در بیانیه‌شان نوشته‌اند که حق شکایت دارند کاملاً درست است. ما حق نداشتیم که اینطور صحبت کنیم و امیدوارم که مجموعه بزرگ و با عظمت استقلال من را حلال کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها