jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۲۵۴   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۳۶

محمد مایلی کهن دیگر خوب یاد گرفته برای معطوف کردن توجه عموم به سمت خود چه چیزهایی را در چه زمان هایی بگوید.

خوردبین: من هم صدای این خواننده را گوش می کردم

سایت جام جم ورزشی - او در برنامه نود هفته گذشته نام یک خواننده لس آنجلسی را عمدا برد تا اکنون حسابی خود را سر زبان ها انداخته باشد و این جنجال او هنوز فروکش نکرده است. بعد از اینکه مایلی کهن در برنامه نود حرف های بی ربطی به زبان آورد افراد مختلفی به صحبت های او واکنش نشان دادند که محمود خوردبین یکی از آنها بود. سرپرست سابق پرسپولیس در گفت و گوی اخیرش عنوان داشته که او هم صدا این خواننده را گوش می دهد اما لزومی نمی بیند که آن را مطرح کند. البته به غیر از خوردبین چهره های دیگری در این باره اظهار نظر کرده اند. به هر حال داستان جنجال مایلی کهن با خواننده لس آنجلسی همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر