jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۵۱۱۴۴   ۱۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۲۰:۱۸
سفر آناستازی به تهران قطعی شد


پس از توافق اولیه فدراسیون والیبال با آندریا آناستازی برای هدایت تیم ملی قرار شد تا این مربی نامدار برای بازدید از امکانات ایران و امضای قرارداد به تهران سفر کند.
فدراسیون والیبال ایران پس از مذاکره با آناستازی برای هدایت تیم ملی به توافق اولیه با او دست یافت.

مسئولان فدراسیون والیبال ایران از آناستازی دعوت کردند تا برای بازدید از امکانات تیم ملی، ارزیابی شرایط ملی‌پوشان و امضای قرارداد به تهران سفر کند.

بدین ترتیب اگر مشکل خاصی پیش نیاید باید منتظر خبر ورود آناستازی به تهران تا پایان سال جاری باشیم.

این در حالی است که پیش از این گفته می‌شد مسئولان فدراسیون درباره مبلغ قرارداد و موضوع دستیاران هنوز با آناستازی به توافق نرسیده اند.

پیش شرط آناستازی برای قبول هدایت تیم ملی والیبال استخدام دستیاران ایتالیایی و همچنین عقد قرارداد بلند مدت سه ساله بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر