jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۶۵۳   ۰۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۴

سرمربی پیشین منچستریونایتد اعلام کرده کتک خوردن از معلم دوران کودکی الهام بخش او در زندگی بوده است.

کتک خوردن از معلم ؛الهام بخش الکس فرگوسن

به گزارش فارس، الکس فرگوسن فاش کرده در دوران کودکی بارها به خاطر مشاجره با هم‌کلاسی‌هایش از معلم خود کتک خورده است.

معلم فرگوسن که تا پایان عمر با سرمربی پیشین منچستریونایتد در در ارتباط بود روی زندگی وی تاثیر زیادی داشت. این معلم، ترکه چرمی که با استفاده از آن شاگردانش را تنبیه می‌کرد به یادگار به فرگوسن داده و به او گفته که «تو بیش از سایرین معنای این ترکه را درک می‌کنی.»

فرگوسن نیز تاکنون آن را پیش خود نگه داشته و به فرزندان و نوه‌هایش نشان داده است. «آنها با دیدن آن ترکه وحشت کردند. 6 ضربه از آن ترکه کافی بود تا درد زیادی را متحمل شوی. همواره سعی می‌کردم دستانم را از برخورد آن ترکه دور نگه دارم. من بیشتر به خاطر دعوا کردن با سایر بچه‌ها مجبور بودم درد آن را تحمل کنم.»

الیزابت تامپسون، معلم فرگوسن روی او تاثیر زیادی داشته تا جایی که سرمربی پیشین منچستریونایتد وی را معلمی خوانده که از دنیای دیگری آمده بود. «او همواره می‌خواست که تو بهترین باشی. بخشی از شخصیت من که از او الهام گرفته شده این است که هیچ گاه نباید تسلیم شوی. او به شکل ذاتی جنگنده بود.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها