Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۰۵۰۵ ۰۸ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۶

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بازیکنان تراکتور با تعصب هستند و به خاطر پول اعتصاب نمی کنند.

ابراهیمی: در تراکتورسازی کسی به خاطر پول اعتصاب نمی‌کند

محمد ابراهیمی در گفتگو با ایسنا، در رابطه با بازی با الاتحاد عربستان اظهار کرد: بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم و در تمامی دقایق، سوار بر یازی بودیم. نقاط قوت حریف را می دانستیم و روزنه های گلزنی الاتحاد را بسته بودیم، به نظرم با انجام بازی منطقی و حساب شده این تیم را شکست دادیم.

وی با اشاره به اخراج علی کریمی در این دیدار، افزود: علی آقا مهره کلیدی ما است و اخراجش کار را برای تراکتور خیلی سخت کرد. چند دقیقه بعد از بعد از اخراج علی کریمی، بد کار کردیم ولی خدا را شکر زود به خودمان آمدیم و نبض بازی را بازهم در دست گرفتیم.

ابراهیمی درباره عملکرد خودش در این بازی، خاطرنشان کرد: بعد از مصدومیت طولانی، دو بازی انجام داده ام که مطمئنم کادرفنی از عملکردم رضایت دارد و در این دیدار نیز به دلیل اینکه یک یار کمتر داشتیم، بیشتر مشغول دفاع کردن بودم، در مجموع مهم، موفقیت تراکتور و خوشحالی هواداران است.

وی در خصوص استقبال زیاد هواداران تراکتور از این بازی، گفت: زمانی که 10 نفره شدیم، هواداران از صندلی هایشان برخاستند و سرپا تیم را تشویق و به ما روحیه دادند، این پیروزی حاصل تلاش هوادارانمان بود ما هرچیزی که داریم از آن ها است. از خداوند می خواهم به ما عزت دهد تا بتوانیم روزی زحمتهای این مردم را جبران کنیم.

بازیکن تیم تراکتورسازی در رابطه با مشکلات مالی این تیم، تأکید کرد: مشکلات مالی خیلی زیاد است، شاید خنده دار باشد ولی 70 درصد از قراردادم باقی مانده و تنها به خاطر عشق به هواداران بازی می کنیم. بازیکنان تراکتورسازی اهل اعتصاب نیستند.

وی افزود: همه تیم ها مشکلات مالی دارند و خود من تاکنون راجع این مسئله حرف نزده ام اما از مسئولان تیم می خواهم این مشکلات را برطرف کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر