jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۱۹۹   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۶

نیمار پس از 13.5 میلیون یورویی که باشگاه فوتبال بارسلونا اخیرا به عنوان مالیات خرید وی پرداخت کرد، به گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد.

نیمار، گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان

سایت جام جم ورزشی - قیمت وی اکنون از 96 میلیونی که رئال مادرید برای کریستیانو رونالدو و 101 میلیونی که این باشگاه برای گرت بیل پرداخت کرد، هم پیشی گرفته است.

بارسلونا علاوه بر 13.5 میلیون یورو مالیات، در صورتی که به فرار مالیاتی متهم شود، باید 5.5 میلیون یوروی دیگر نیز به عنوان جریمه بپردازد که به این ترتیب قیمت نیمار در مجموع 111.7 میلیون یورو خواهد شد.

این مبلغ علاوه بر هزینه های جانبی دیگر شامل 17.1 میلیون یورو به باشگاه سانتوس و 2.7 میلیون یورو به عنوان حق کمیسیون به پدر نیمار نیز می شود.

برچسب ها: نیمار
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها