jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۱۸۸   ۰۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۶

بکام: زلاتان برترین بازیکن جهان است

بزرگ ترین اجتماع ستاره های فوتبال دنیا در آمریکا

پس از اینکه دیوید بکام مالک جدید باشگاه میامی به دنبال جذب بازیکنانی نظیر کریستیانو رونالدو و ژاوی برای تیمش بود حالا چشم به هم تیمی سابق خودش در پاری سن ژرمن یعنی زلاتان ابراهیموویچ دارد.

بزرگ ترین اجتماع ستاره های فوتبال دنیا در آمریکا

سایت جام جم ورزشی – تشکیل بزرگ ترین اجتماع ستاره های فوتبال جهان آرزوی کنونی دیوید بکام است. او دیروز به ژاوی و رونالدو پیشنهاد داد و امروز به دنبال جذب زلاتان ابراهیموویچ است. او غیر مستقیم به زلاتان پیشنهاد داده است. زلاتان هم که قبلا گفته بود فعلا در پاری سن ژرمن راحت است اما این باشگاه آخرین باشگاه فوتبالی او نخواهد بود. بکام درباره زلاتان ابراهیموویچ گفت: او اکنون برترین بازیکن جهان است و در بین سه نفر اول قرار دارد. اسطوره فوتبال انگلیس که در پایان فصل گذشته لیگ فرانسه (لوشامپیونه) از فوتبال خداحافظی کرد افزود: هم تیمی بودن با زلاتان شگفت انگیز بود. او یکی از مستعدترین بازیکنانی است که تا به حال در عمرم دیده ام. بدون هیچ شکی او یکی از برترین بازیکنان کنونی فوتبال دنیاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها