jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۷۸۶۲   ۳۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۵
انصاریان: صبا را ببریم، بالای 90 درصد شانس قهرمانی داریم

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به محمد نوری گفتم، اگر بازی با صبا را ببرند، شانس قهرمانی داریم. او و بزرگان تیم باید مسائل تیم را جمع کنند و حتما می‌توانند. من خیلی امیدوارم که پرسپولیس از این بازی به مسیر قهرمانی برگردد.

به گزارش جام جم ورزشی ، علی انصاریان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: من اعتقاد دارم پرسپولیس شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد و این شانس کم نیست. در صحبتی که با محمد نوری هم داشتم به او گفتم که نباید فکر کنند شانس کمی وجود دارد.

وی ادامه داد: سه‌شنبه وقتی به باشگاه آمدم، محمد نوری را دیدم در حضور علی آقا (پروین) از او به عنوان کاپیتان تیم خواستم که همراه دیگر بزرگترهای تیم، بچه‌ها را جمع و جور کنند. نوری هم گفت که بچه‌ها با وجود همه مسائل، با تمام وجود مصمم شده‌اند و تمرین می‌کنند تا این چهار بازی را ببرند. کسب سهمیه آسیایی به جای خود، اما اعتقاد دارم پرسپولیس با پیروزی برابر صبا بالای 90 درصد شانس قهرمانی دارد، بویژه اگر شرایط خاصی هم پیش بیاید و یک بازی خوب هم رقم بخورد و تماشاگران زیادی بیایند که می‌تواند حال و هوای همه را عوض کند. آقای پروین هم حمایت پیشکسوتان، سرمربی و بازیکنان را به نوری اعلام کرد که فکر می‌کنم این مساله را به کل تیم منتقل کند.

انصاریان درباره نشست روز یکشنبه پیشکسوتان خاطرنشان کرد؛ در یک دست، پنج انگشت، شبیه هم نیستند. هر کس تفکرات خود را دارد. روز یکشنبه جلسه خوبی داشتیم. جدا از تقاضایی که پیشکسوتان در بحث خصوصی سازی داشتند، آنهایی که حاضر بودند دیدند که تقریبا همه حاضران بویژه علی پروین، سفت و سخت حمایت از سرمربی و تیم در این چهار بازی را مطرح کردند. به طور قطع هواداران هم چنین حس و حالی دارند و برای موفقیت تیم اتحادی در کل خانواده پرسپولیس وجود دارد که باید قدر آنرا بدانیم. حالا شاید دیگران همه اینها را نادیده بگیرند و بخواهند به یک اتفاق بپردازند اما همانطور که در جلسه از طرف آقای پروین هم مطرح شد، چه هوادار و چه پیشکسوت به خاطر اتفاقات سال‌های اخیر خسته شده‌اند و الان تیم باید موفق شود تا همه ما سرمان را بالا بگیریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها