jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۰۵۷   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۰:۰۹

وضعیت رحمتی بعد از عکسبرداری مشخص می‌شود

قلعه‌نویی: سازمان لیگ نگاهی عادلانه به استقلال داشته باشد

نسرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: 2 بازیکن کمکی می‌خواهیم و منتظر پاسخ دو باشگاه بعد از پایان این هفته لیگ هستیم.

قلعه‌نویی: سازمان لیگ نگاهی عادلانه به استقلال داشته باشد

به گزارش فارس از کیش، امیر قلعه‌نویی پس از پایان دیدار تیم‌های استقلال و منتخب کیش اظهار داشت: جا دارد از مسئولان ورزشی جزیره تشکر کنم و امیدوارم که در خصوص تیم‌داری این جزیره به حالت گذشته بازگردد. هم زمین خوب بود و هم هوا و من مطمئن هستم این اردو در لیگ قهرمانان آسیا به ما کمک خواهد کرد.

سرمربی تیم استقلال در خصوص شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر گفت: در حال حاضر 4- 5 تیم در کورس قهرمانی هستند که از نظر روحی و روانی در این اردو بازسازی شده‌ایم و امیدوار هستم که بتوانیم قهرمانی را به دست آوریم.

وی در خصوص اینکه آیا بازیکنان کمکی دیگری به خدمت می‌گیرند یا خیر؟ گفت: دیدید که امروز مبعلی 5 پاس گل داد و جا دارد از عبدالله ویسی نیز تشکر کنم. ما 2 بازیکن دیگر مد نظر داریم که تیم‌های آنها اعلام کردند که بعد از انجام بازی این هفته خود به ما جواب می‌دهند و البته اعلام همکاری کرده‌اند.

قلعه‌نویی در خصوص اعتراض باشگاه استقلال به تاریخ دیدار مقابل فولاد خوزستان گفت: این حق ما است که شرایطی داشته باشیم که بتوانیم بازی کنیم. من از سازمان لیگ می‌خواهم که نگاه عادلانه‌ای داشته باشد که البته همین‌ گونه بوده و امیدوارم ما به عنوان نماینده ایران درک شویم.

قلعه‌نویی در خصوص قهرمانی تراکتورسازی گفت: جا دارد به مردم آذری زبان تبریک و خسته‌ نباشید بگویم و البته مس کرمان و لوکا بوناچیچ نیز بسیار شایسته به این مرحله رسیده بودند.

وی در پایان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه وضعیت رحمتی چگونه می‌شود؟ گفت: فعلا باید از او عکس بگیریم تا ببینیم شرایط او چگونه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر