مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از مرگ مردی در پی حریق اتاق خوابش که شماره 125 را فراموش کرده بود خبر داد.
کد خبر: ۶۴۵۰۴۸
مرگ به دلیل فراموش کردن شماره 125

ابوالفضل تیموری در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت:‌به دنبال اعلام یک مورد حادثه حریق در ساعت 8:33 صبح روز دوشنبه ستاد فرماندهی آتش‌نشانی مشهد آتش نشانان را به محل حادثه واقع در انتهای خیابان میرزاکوچک خان اعزام کرد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در ساعت 8:37 به محل حادثه رسیدند گفت: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه مسکونی بود که حریق در طبقه اول آن رخ داده و مردی حدودا 37 ساله در میان شعله‌های آتش محبوس شده بود.

مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان اینکه وقوع این حریق دیر به آتش نشانان اطلاع داده شده بود گفت: صاحبخانه این مرد پس از اطلاع از وقوع حریق به طبقه پایین آمده و پس از آنکه مستاجرش در خانه را باز نکرده از طریق شکستن شیشه وارد ساختمان شده و پس از آن قصد داشته تا با شیلنگ آب به اطفای حریق بپردازد که متاسفانه موفق به این امر نشده بود.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر زمانی که این مرد قصد داشته با آتش نشانی تماس بگیرد شماره 125 را فراموش کرده و پس از تماس با 118 شماره آتش نشانی را گرفته که این موضوع سبب دیر اطلاع دادن حادثه به آتش نشانی شده است.

تیموری با بیان اینکه آتش نشانان پس از حضور در محل به سرعت شعله‌های حریق را مهار و اطفا کردند به ایسنا گفت: عوامل آتش نشانی در ساعت 8:39 شعله‌های آتش را به طور کامل خاموش کرده بودند اما در بررسی از کانون حریق که اتاق خواب این ساختمان بود مشاهده شد متاسفانه مرد 37 ساله به علت سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.

مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و حضور قاضی ویژه قتل به عملیات خود خاتمه داده و جسد این مرد نیز برای انجام بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

به گفته تیموری علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.

برچسب ها: آتش سوزی حریق
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
سیروس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
بنظرم حفظ این شماره ها هم زیاد كمكی نمیكنه ،نمونه بارزش در آتش سوزی خیابان جمهوری بود كه فكر كنم 1000 نفر از مردم شاهد آتش سوزی شماره رو حفظ بودن و زنگ زدن ولی چه فایده!!!!
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها