jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۴۵۰۱۲ ۲۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۱

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

آزمایش موشکی ایران پاسخ به گزینه نظامی آمریکاست

۱

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت : آزمایش اخیر موشک بالستیک پاسخی قاطع به گزینه نظامی و یاوه گویی های اخیر آمریکا است.

آزمایش موشکی ایران پاسخ به گزینه نظامی آمریکاست

به گزارش واحد مرکزی خبر، سردار حسین دهقان امروز در سمنان در جمع خبرنگاران، آزمایش موفق دیروز این موشک بـرد بــلند بالستیک بارانی را هدیه ای زیبا به مردم ایران اسلامی بیان کرد و افزود: ایـن آزمایـش در پاسخ به صحبت هایی است که همه گزینه ها را روی میز می داند.

وی گفت: به مردم بزرگ ایران اسلامی این نوید را می دهیم که فرزندان آنها در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همواره خود را برای مقابله با هرگونه تهدیدی مجهز می کنند.

سردار حسین دهقان افزود : اقدامات زیادی انجام می شود تا مردم ایران برای رویارویی با دشمن همواره آماده و پا به رکاب باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی ط
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۳
خدا قوت پیروز باشید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر