jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۳۵۲۵   ۱۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۱۴

سرمربی سابق اینتر پیروزی این تیم برابر بارسلونا در سال 2010 را زیباترین بازی 50 سال اخیر می‌داند.

مورینیو: پیروزی برابر بارسلونا زیباترین بازی 50 سال اخیر بود

اینتر در سال 2010 نمایش خیره کننده‌ای داشت و موفق شد با هدایت ژوزه مورینیو سه گانه فوتبال ایتالیا و اروپا را به دست آورد. آقای خاص توانست پس از سال‌ها نراتزوری را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، معتبرترین رقابت باشگاهی کند.

شاگردان مورینیو در نیمه نهایی دست به کار بزرگی زدند و تیم آماده و پرستاره‌ای چون بارسلونا را که در اوج به سر می‌برد شکست دادند تا در فینال به مصاف بایرن مونیخ بروند. چند سال از پیروزی اینتر برابر بارسلونا می‌گذرد. با این حال هنوز مورینیو از خاطرات خوب آن روزها می‌گوید.

به گزارش ایسنا ؛سرمربی کنونی چلسی در گفت‌وگو با شبکه مدیاست ایتالیا گفت که دیدار رفت اینتر برابر بارسلونا در جوزپه مه‌آتسا زیباترین بازی 50 سال اخیر جهان بوده است.

آقای خاص گفت هیچ وقت آن دیدار را فراموش نمی‌کنم. در دیدار رفت که در جوزپه مه‌آتسا برگزار شد موفق شدیم با نتیجه 3 بر یک حریف خود را شکست دهیم. در آن بازی می‌توانستیم با گل‌های بیشتری هم به پیروزی برسیم. حداقل این دیدار می‌توانست با اختلاف 4 – 5 گل به سود اینتر به پایان برسد اما در نهایت با 2 اختلاف برابر حریف خود به پیروزی رسیدیم. آن دیدار بسیار زیبا بود. بر این باورم که زیباترین بازی 50 سال اخیر بوده است.

او افزود: قبل از بازی می‌دانستیم که چنانچه در ورزشگاه خانگی خود پیروز نشویم، هیچ شانسی برای صعود نخواهیم داشت. همچنان که می‌دانستیم که چنانچه در دیدار رفت میزبان شویم، کار برای ما سخت و پیچیده خواهد شد. با روحیه بسیار بالایی به میدان رفتیم. قصد داشتیم در این دیدار به هر قیمتی که شده پیروز شویم به همین خاطر بازی هجومی را ارائه دادیم.

مورینیو درباره دیدار برگشت در نوکمپ که با پیروزی یک بر صفر آبی اناری‌ها به پایان رسید، گفت: ما در آن بازی 10 نفره شدیم. مجبور بودم که برای باز نشدن دروازه تیمم یک هواپیما در خط دفاعی بگذارم.

اینتر در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 3 بر 2 آبی اناری‌ها را از پیش رو برداشت تا در فینال به مصاف بایرن مونیخ برود. شاگردان مورینیو در فینال هم موفق شدند با دو گلی که دیگو میلیتو باواریایی‌ها را شکست دهند و جام قهرمانی را پس از مدت‌ها بالای سر ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها