jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۴۲۷۵۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۵۳

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: ما در خوزستان با تهاجم شدید وهابیت روبه‌رو هستیم و در برنامه دکترین مستکبران، تهاجم وهابیت طراحی شده است.

خوزستان با تهاجم جریان تکفیری مواجه است

آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه خوزستان که پیش از ظهر امروز در تالار مهتاب برگزار شد، اظهار کرد: مسئله اوقاف یکی از شمول ولایت فقیه و تولیت آن نیز از وظایف وی است.

وی خاطر نشان کرد: خوزستان یک استان معمولی نیست، اقوام و عشایر مختلف با فرهنگ‌های متفاوت را در خود جای داده است و کثرت امامزاده‌ها و ارادت خاص مردم خوزستان به آن‌ها باعث شده که وقف جایگاه خاصی در خوزستان داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار کرد: ما در خوزستان با تهاجم شدید وهابیت روبه‌رو هستیم و در برنامه، دکترین مستکبران تهاجم وهابیت طراحی شده است.

وی با بیان اینکه روزانه با تهاجمات شدیدی مواجه هستیم اذعان کرد: مستکبران سعی در تزلزل کردن پایه‌های دینی مردم، ایجاد شبهه در اذهان و ایجاد بدبینی نسبت به حکومت را در مردم دارند.

موسوی جزایری اضافه کرد: خوشبختانه مردم اصیل و متدین خوزستان این حرف‌ها را می‌شنوند و اعتنا نمی‌کنند و در مقابل نیز هستند کسانی که فریب می‌خورند.

وی عنوان کرد: دشمنان به این مردم وعده پول می‌دهند و با توجه به فقر و بیکاری که در مردم وجود دارد هستند عده ای که فریب وعده‌های پوچ آنان را می‌خورند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در پایان عنوان کرد: با وجود همه این مسائل و مشکلات، اوضاع در کشور تحت کنترل است البته نه کنترل قهری، بلکه کنترلی که براساس تشویق و فرهنگ است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر