jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۴۲۴۶۶   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۹:۰۸

کاریکاتور برخی از سیاستمداران جهان از جمله محمدجواد ظریف و کاترین اشتون، در ششمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر امروز در موسسه صبا روی دیوار می‌رود.

به گزارش تسنیم، سیاستمداران مطرح جهان موضوع کاریکاتور چهره جشنواره است که در این بخش کاریکاتورهایی از سیاستمداران مانند محمد جواد ظریف، کا‌ترین اشتون، باراک اوباما، نلسون ماندلا، جان کری، معمر قذافی و... به نمایش گذاشته می‌شود.

134 اثر از کاریکاتوریست‌های ایرانی و 23 کشور به جشنواره راه یافته است که 97 اثر در بخش کارتون موضوعی با موضوع «هنر» و 97 اثر کاریکاتور چهره با موضوع «سیاستمداران مطرح جهان» است.

آثاری از کاریکاتوریست‌های اتریش، ترکیه، اسپانیا، بلغارستان، پرو، آلمان، روسیه، رومانی، فرانسه، کوبا، جمهوری چک، صربستان و اکراین در جشنواره تجسمی فجر حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر