jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۳۷۵   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۵

در واکنش به تحرک استقلالی ها برای دعوت از رحمتی

کروش : در های تیم ملی بر روی علی کریمی باز است

۱

کارلوس کروش در یک جمله گفت درهای تیم ملی بر روی علی کریمی باز است.

کروش : در های تیم ملی بر روی علی کریمی باز است

به گزارش جام جم ورزشی ، کارلوس کروش سرمربی تیم ملی در واکنش به تحرکات اخیر بویژه تلاش استقلالی ها برای دعوت کردن سید مهدی رحمتی به تیم ملی ، گفت : درهای این تیم به روی علی کریمی باز است.

در روزهای گذشته مسئولان باشگاه استقلال تلاش های زیادی برای بازگرداندن رحمتی به تیم ملی انجام دادند اما امروز کروش بدون اشاره به نام رحمتی و تلاش های صورت گرفته برای دعوت کردن از این بازیکن به رادیو جوان در یک جمله گفت درهای تیم ملی بر روی علی کریمی باز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
به امید خدا كم كم درهای تیم ملی بروی خودش بسته خواهد شد!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها