jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۱۳۹   ۱۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۸
فتح الله زاده: با حفظ آندو به خودمان می بالیم

مدیر عامل باشگاه استقلال در ادامه گفت:از اینکه آندو دوباره به ما اطمینان کرد به خودمان می بالیم.در حالیکه او با پیشنهاد 6 میلیاردی مواجه بود به خاطر استقلال و هوادارانش قید جدایی را زد.این مسئله نشان از بزرگی استقلال و هوادارانش دارد که یک بازیکن به خاطر آن ها از این پیشنهاد بزرگ می گذرد.باشگاه استقلال به اندازه بزرگی اش بازیکنان بزرگ هم دارد که به خاطر علاقه به این پیراهن و هوادارانش می توانند قید پیشنهادات نجومی را بزنند.از اینرو ما به خاطر داشتن این بازیکنان و هواداران به خودمان می بالیم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت  باشگاه استقلال،دکتر علی فتح الله زاده طی گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه استقلال در خصوص ماندنی شدن آندرانیک تیموریان در استقلال،اظهار داشت:صبح امروز جلسه خوبی با سرژیک تیموریان داشتیم که در پایان این نشست مقرر شد این بازیکن در استقلال بماند.
مدیر عامل باشگاه استقلال در ادامه گفت:از اینکه آندو دوباره به ما اطمینان کرد به خودمان می بالیم.در حالیکه او با پیشنهاد 6 میلیاردی مواجه بود به خاطر استقلال و هوادارانش قید جدایی را زد.این مسئله نشان از بزرگی استقلال و هوادارانش دارد که یک بازیکن به خاطر آن ها از این پیشنهاد بزرگ می گذرد.باشگاه استقلال به اندازه بزرگی اش بازیکنان بزرگ هم دارد که به خاطر علاقه به این پیراهن و هوادارانش می توانند قید پیشنهادات نجومی را بزنند.از اینرو ما به خاطر داشتن این بازیکنان و هواداران به خودمان می بالیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها