jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۱۰۰   ۱۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۲

وقتی تبریزی ها ذوق زده می شوند

استقبال تاریخی از تونی اولیویرا /تصاویر

تبریزی ها را باید پرشورترین هواداران فوتبال در ایران نامید. آنها برای استقبال از سرمربی جدید خود یعنی تونی اولیویرا حسابی سنگ تمام گذاشتند.

استقبال تاریخی از تونی اولیویرا /تصاویر

سایت جام جم ورزشی - زیاده روی تبریزی ها از استقبال از این مربی باعث شد برخی از خیابان های تبریز بسته شود. به هر حال طرفداران تراکتور اگر کسی را دوست داشته باشند برایش همه کار می کنند. عکس های زیر را بدون شرح ببینید:

http://u.goal.com/364600/364625hp2.jpg

 

http://u.goal.com/364600/364627hp2.jpg

 

http://u.goal.com/364600/364626hp2.jpg

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها