فیس بوک چارلتون در تسخیر کاربران ایرانی

قوچان نژاد سوژه کل کل ایرانی ها با انگلیسی ها

بی صبرانه منتظر بازی کردن هستم

لحظه شماری قوچان نژاد برای بازی در چارلتون

رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با قراردادی دو و نیم ساله به چارلتون انگلیس پیوست.
کد خبر: ۶۴۰۴۷۸
لحظه شماری قوچان نژاد برای بازی در چارلتون

سایت جام جم ورزشی - مهاجم تیم ملی ایران در فصل 2013 عملکرد خوبی در رده ملی داشت اما در رده باشگاهی در تیم استاندارد لیژ به عنوان بازیکن سکونشین و ذخیره از او استفاده شد.

با توجه به نزدیکی جام جهانی 2014 برزیل، رضا قوچان‌نژاد تصمیم گرفت که با جدایی از استاندارد لیژ به تیمی ملحق شود که بتواند در آن به صورت ثابت بازی کند تا فرصت حضور در جام جهانی را به عنوان بازیکن ثابت از دست ندهد.

رضا قوچان نژاد با قطعی شدن انتقال خود به تیم چارلتون انگلیس در نقل و انتقالات ژانویه با سایت voetbal international گفت: انتقال من به تیم چارلتون قطعی شده است. چارلتون باشگاه بزرگی است و بی‌صبرانه منتظر هستم تا برای این تیم به میدان بروم.

مهاجم 26 ساله تیم ملی ایران که در 8 سالگی از ایران به هلند مهاجرت کرد درباره میزان قرارداد خود با تیم هلندی اعلام کرد که قرارداد او 2.5 ساله خواهد بود.

او در این باره ادامه داد: مسائل جزئی قراردادم به زودی اعلام خواهد شد اما قراردادم با استاندارد لیژ 2.5 ساله است. امیدوارم بتوانم اول هفته آینده اولین بازی خود را برای چارلتون در لیگ دسته یک انگلیس انجام دهم. چارلتون شنبه بازی حساسی برابر ویگان دارد و من دوست دارم بتوانم در ترکیب تیم جدیدم به میدان بروم.

دوشاتلت رولان، رئیس باشگاه استاندارد لیژ اواخر سال 2013 باشگاه چارلتون انگلیس را خرید و پس از آن چندین بازیکن استاندارد لیژ از جمله رضا قوچان نژاد به این تیم انگلیسی پیوستند.

برچسب ها: قوچان نژاد
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
دوستت داریم

نیازمندی ها