jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۳۹۶۹۱   ۰۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۷

فالکائو سورپرایز شد

حمایت از مهاجم مصدوم/تصاویر

مهاجم کلمبیایی تیم فوتبال موناکو در حالی پیروزی هم‌تیمی‌های خود را از بیمارستان نظاره کرد که آنها حمایتی تمام عیار از فالکائو از خود نشان دادند.

حمایت از مهاجم مصدوم/تصاویر

سایت جام جم ورزشی - موناکو در هفته بیست و دوم لوشامپیونه فرانسه المپیک مارسی را شکست داد. در این دیدار فالکائو مهاجم کلمبیایی موناکو به دلیل مصدومیت غایب بود و از بیمارستان نظاره‌گر پیروزی تیمش بود.پیش از آغاز این دیدار هم تیمی های فالکائو با پوشیدن پیراهنی که تصویر فالکائو در آن قرار داشت به حمایت از مهاجم کلمبیایی پرداختند. فالکائو در جام حذفی فرانسه مقابل کاسلای از ناحیه رباط زانوی چپ مصدوم شد و زیر تیغ جراحان رفت.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر