نمازی با تیم ملی و کی‌روش شناخته شد

کفاشیان: ماتیوس کی هست؟!

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره نشست سرمربی تیم ملی فوتبال با کفاشیان به نکاتی اشاره کرد.
کد خبر: ۶۳۸۴۷۸
برنامه‌های تیم ملی فوتبال در راه برزیل

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: ظهر پنجشنبه نشست سرمربی تیم ملی فوتبال با علی کفاشیان برگزار شد که کارلوس کروش برنامه های تیم ملی را به طور کامل ارائه کرد.

وی افزود: کروش در این نشست از بازدید خود از آفریقای جنوبی و اولین کمپ تیم ملی در این کشور گزارشی را ارائه کرد. بر همین اساس قرار شد  اولین اردوی تیم ملی از 22 فروردین ماه که حدود 20 روز ادامه خواهد داشت، برگزار شود. در این کمپ دو بازی تدارکاتی نیز برای ملی پوشان پیش بینی شده است.

سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان در ادامه بیان کرد: تیم ملی 17 اردیبهشت به تهران بازخواهد گشت و پس از 4 روز استراحت از 22 اردیبهشت ماه به اروپا سفر می کند و در اتریش علاوه بر انجام تمرینات پی در پی دو بازی دوستانه برگزار می کند و 27 می (6 خرداد) به تهران برمی گردد.

وی گفت: 31 می (10 خرداد) تیم ملی یک بازی دوستانه در تهران برگزار خواهد کرد و 2 ژوئن (12خردادماه) به سائوپائولو عزیمت می کند و تا پایان بازیهای ایران در رقابتهای جام جهانی در برزیل خواهد بود.

دبیر کل فدراسیون در پایان گفت: مسابقات دوستانه ای که برای تیم ملی مشخص شده، پس از قطعی شدن از سوی کروش، نام آنها از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. ضمن اینکه تیم ملی در 14 اسفند ماه با تیم گینه نو در تهران بازی خواهد داشت.

در این نشست علی کفاشیان-مهدی محمد نبی-کارلوس کروش و امید جمالی حضور داشتند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها