jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۳۵۹۰۰   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۱

سرپرست دادگاه کیفری استان تهران گفت: رای متهمان پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران و استانداری تهران تا پایان ماه جاری صادر می شود.

پایان دی ماه زمان اعلام رای متهمان پرونده بیمه ایران

محسن افتخاری با بیان مطلب فوق، افزود: درعین حال گفت که رای، هنوز صادر نشده است.

وی اظهار کرد: رای توسط قاضی محمدرضا محمدی کشکولی رییس شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران صادر می شود که بعد از صدور باید تایپ شود.

سرپرست دادگاه کیفری استان تهران افزود: برای تایپ متن رای نیز به زمان نیازاست و سپس ابلاغ می شود.

بنا بر این گزارش، نحستین جلسه رسیدگی به پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران اول خردادماه سال 91 برگزار شد که تا 12 تیرماه 91 با برگزاری آخرین جلسه، ادامه داشت.

پس از برگزاری دادگاه، احکام مربوط به متهمان صادر و به دیوان عالی کشور ارسال شد که دیوان عالی بخشی از این احکام را تایید کرد و بخشی دیگر را برای رسیدگی مجدد به شعبه هم ارز ارسال کرد.

دادگاه کیفری استان تهران، 18 آذرماه سال جاری دور جدید رسیدگی به این پرونده را با ریاست قاضی محمدرضا محمدی کشکولی آغاز کرد که در این جلسات به پرونده متهمان چند نفر از کارکنان استانداری تهران که بیشتر معاونت استانداری را برعهده داشتند، هم رسیدگی شد.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها