jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۵۸۵۳   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۱

جواد نکونام پس از امضای قرارداد با باشگاه الکویت گفت که به یکی از بهترین تیم‌های آسیا ملحق شده است.

نکونام: خوشحالم به یکی از قدرتمندترین باشگاه‌های آسیا ملحق شدم!

سایت رسمی باشگاه الکویت کویت اعلام کرد جواد نکونام، هافبک تیم ملی ایران را به طور رسمی به خدمت گرفته و این بازیکن 33 ساله تا پایان فصل در این تیم توپ خواهد زد. به این ترتیب نکونام جای حسین بابا بحرینی را خواهد گرفت و هفته آینده اولین بازی‌اش را برای این تیم کویتی انجام خواهد داد.

عبدالعزیز المرزوق، رئیس باشگاه و رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه الکویت با تمجید از نکونام و آرزوی موفقیت برای او با انتشار بیانیه‌ای در سایت رسمی این باشگاه گفت:  هیئت مدیره باشگاه الکویت همیشه به دنبال بهترین بازیکنان بوده تا در تورنمنت‌های داخلی و خارجی این تیم را کمک کنند. بیوگرافی جواد و دستاوردهایی که وی با تیم‌های ایران، اوساسونا اسپانیا و البته باشگاه‌های عربی و استقلال به دست آورده گواه این موضوع است که او بازیکن بزرگی است.

جواد نکونام هم پس از امضای قرارداد رسمی با الکویت اظهار داشت: از اینکه به یکی از قدرتمندترین باشگاه‌های حوزه خیلج‌فارس و آسیا ملحق شدم خوشحالم. از این به بعد سعی می‌کنم بهترین عملکردم را برای الکویت داشته باشم و باید از المرزوق، رئیس باشگاه به خاطر استقبال و میهمان‌نوازی گرمی که از من شد تشکر و قدردانی کنم.

هافبک تیم ملی کشورمان در پایان از مذاکرات حرفه‌ای این باشگاه تمجید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها