هفته هجدهم بوندسلیگا

داوری باز هم کلین شیت کرد

دور رفت برایم جنبه آموزشی داشت

داوری: برانشوایگ سقوط کند می روم

دروازه‌بان ایرانی تیم فوتبال اینتراخت برانشوایگ احتمال دارد پایان فصل به تیمی دیگر در دسته اول برود.
کد خبر: ۶۳۵۵۹۰
داوری: برانشوایگ سقوط کند می روم

سایت جام جم ورزشی - دانیل داوری در گفت‌وگویی با یکی از رسانه‌های آلمانی، در مورد موضوعات مختلفی صحبت کرده است.

گلر مورد اعتماد این روزهای کارلوس کی‌روش که در چهارمین روز از سال نو میلادی، 26 سالگی‌اش را جشن گرفت، در مورد این که خواهان در اینتراخت برانشوایگ دروازه‌بان فیکس شود، حرف زده است.

حتی به صراحت عنوان کرده احتمال دارد در پایان فصل راهی تیم دیگری شود.

داوری اظهار داشت: برای هر بازیکن ملی‌پوشی این نکته که مرتب بازی کرده و تجربه کسب کند و در نهایت خودش را نشان دهد،‌ بسیار اهمیت دارد. هدف من این است که تا جایی که امکان دارد خودم را آماده کنم تا وقتی دوربرگشت مسابقات شروع شود، با بازی مقابل وردربرمن،‌در درون دروازه بایستم.

وی ضمن اظهار بی‌اطلاعی در مورد این که در بازی دوستانه بعدی تیمش(اف.ث.بازل سوئیس،‌امشب) تورستن لیبرکنخت از وجود او استفاده می‌کند یا خیر، افزود: هنوز هیچ خبری در این باره ندارم و فکر نکنم هم نیازی به این موضوع باشد. چون هدفم همانی است که گفتم.

وی در مورد حضور بیشترش در دور رفت بوندس‌لیگا نسبت به ماریان پتکوویچ در درون دروازه اظهار داشت: دور رفت هر چه بود، حتی جنبه آموزشی برای من داشت. هر چه نباشد به دسته اول بوندس‌لیگا وارد شده بودم. اکنون حس می‌کنم همچنان خیلی بهتر می‌توانم در آینده بازی کنم.

گلر 26 ساله برانشوایگی‌ها که قرارداد کنونی اش در پایان فصل خاتمه می‌یابد اما رقیب‌اش تا سال 2015 صاحب تفاهم‌نامه کاری است، در مورد آینده‌اش نیز دراین مصاحبه صحبت کرده است.

وی همچنین به صراحت گفت در صورت سقوط برانشوایگی‌ها به دسته دوم احتمال دارد تیم را ترک کند.

مرد شماره یک تیم ملی ایران اظهار داشت: به طور کلی علاقمندم که در برانشوایگ بمانم.اما این موضوع در نهایت بستگی به دورنماهای آینده دارد. چون دلم می‌خواهد همچنان در دسته اول بوندس‌لیگا بازی کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها