jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۴۱۲۰   ۲۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۰

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:اگر امیر قلعه‌نویی راضی به جدایی نکونام باشد با رفتن او موافقت می‌کنم.

فتح‌الله‌زاده: آقای نکونام چه اصراری به رفتن داری ؟!

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو  با فارس، در خصوص اینکه آیا حاشیه‌های استقلال کمتر از قبل شده یا خیر، اظهار داشت: حاشیه که همیشه در این فوتبال هست اما یک روزهایی بیشتر است و یک روزهایی کمتر و من تقریبا به این مسائل عادت کرده‌ام.

وی در خصوص بحث جدایی جواد نکونام از استقلال واینکه سرانجام باشگاه و این بازیکن چه تصمیمی گرفته‌اند، عنوان کرد: بحث آقای نکونام با پژمان منتظری متفاوت است. قرارداد پژمان باما تمام شده بود و او می‌توانست از جمع ما جدا شود. در واقع احساس من این است که وقتی مدیری قول اخلاقی می‌دهد، باید به آن پایبند باشد و این به آن معناست که قرارداد رسمی بسته است اما در مورد نکونام باید بگویم که او بازیکن ماست و با ما تا پایان فصل قرارداد دارد و اگر می‌گوییم او آزاد است و می‌تواند از استقلال جدا شود، به این معنا نیست که هیچ پولی نباید به باشگاه بدهد. اگر توافق به این باشد که نکونام جدا شود، حتما باید درصدش را به باشگاه بدهد.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: بحث بعدی در مورد نکونام این است که او خودش می‌گوید من استقلالی هستم ومی‌خواهم بمانم اما به من گفته‌اند که برو. این صحبت او درست نبود چون ما هیچ وقت به اونگفتیم که برود. قلعه‌نویی هم با رفتن او موافق نبود اما وقتی اصرار جواد را دید گفت اگر می‌خواهی بروی باید حق باشگاه را بپردازی. چون امیر قلعه‌نویی می‌گفت بازیکن دارد و نمی‌تواند مانع پیشرفت جواد شود و با جدایی او به مشکل نمی‌خورد در واقع ما خواستیم با او کنار بیاییم ولی جواد نکونام گفت استقلالی‌ها سریع به من گفتند که برو. آقای جواد نکونام ما که به شما سه روز می‌گفتیم نرو و حالا هم که می‌گوییم نرو خودت چرا اصرار به رفتن داری.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:‌پس همه بدانید ما اصراری به جدایی او نداریم و خودش اصرار به این مسئله دارد من هم به او گفته‌ام تا موافقت کتبی امیر قلعه‌نویی را بابت این جدایی به من ندهد با این مسئله موافقت نمی‌کنم. البته نه اینکه من بخواهم توپ را به میدان قلعه‌نویی بیندازم چون من و امیر نداریم او رضایت بدهد انگار که من رضایت دادم. دلیل اینکه می‌گویم باید اول موافقت امیر را بگیرد این است که نکونام بگوید ما راضی به جدایی‌اش بودیم نشان به آن نشان که تا آخر فصل در خدمت او هستیم.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا در این چند روز آیا تماسی با نکونام داشته یا خیر،‌گفت: من صحبتی با او نداشتم چون حرف او درست نبود حتی به من هم تلفن زد اما جوابش را ندادم. ما صادقانه در حال کار هستیم و سه روز به او چسبیدیم که او نرود و بعد از سه روز که اصرار به رفتن داشت گفتیم حسابرسی کنیم که او همان شب در برنامه نود گفت آقایان دوست داشتند که من بروم. من از او ناراحت هستم بابت این صحبتی که انجام داده است.

وی در خصوص اینکه قزل‌آلاهای نقل وانتقالات استقلال در حال جدا شدن از این تیم هستند، گفت: مطمئن باشید تیم را طوری بستیم که به این زودی و راحتی لطمه نمی‌خورد شاید قزل‌آلاهای ما را بگیرند تا ما را بیمار کنند ولی تیم ما پر از قزل‌آلاست.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه پرسپولیسی‌ها مدعی شده‌اند قبل از دربی تیم رقیب از تمرینات آنها فیلمبرداری کرده و رویانیان هم گفته با این کارها نباید دربی را زشت کرد، گفت: من فکر می‌کنم رویانیان با این صحبت قصد داشته کار روانی انجام دهد. طبیعی است چون او فوتبالی نیست من به این دوستان این را می‌گویم ما اگر بخواهیم از تمرینات پرسپولیس فیلمبرداری کنیم شما که اکنون برای بازی با فولاد در حال تمرین هستید پس این تمرینات به چه درد ما می‌خورد. اما دوستان باید بدانند چنین صحبت‌هایی اثر منفی دارد. البته من از این صحبت‌های رویانیان ناراحت نمی‌شوم او نیروی خودی است و از این حرف‌ها می‌زند.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه چه صحبتی با هواداران این تیم دارد، گفت: به هواداران می‌گویم مثل سابق پای کار باشند و همانطور که به ما اطمینان کردند از ما حمایت هم بکنند و بابت رفتن بازیکنان نگرانی نداشته باشند. ما برخی حرف‌ها را نمی‌توانیم الان بزنیم و به موقع آن را مطرح می‌کنیم اما من و امیر قلعه‌نویی آنچه که مسئولیت داریم انجام می‌دهیم و در پایان نتیجه خوبی می‌گیریم.

وی در پایان در خصوص صحبت‌های اخیر نصرالله سجادی مبنی بر کمک نکردن به پرسپولیس و استقلال گفت: دوستان اگر کمک نمی‌کنند حداقل نمک به زخم ما نپاشند البته وزیر ورزش همیشه در تلاش است تا به این دو باشگاه کمک کند و شایددر سطح معاونت اختلاف سلیقه‌هایی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها