jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۳۱۳   ۱۰ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۱۱
دلال منشوری باز هم فعال شده است

دوباره دلال منشوری در فوتبال آفتابی شده است.

 جهان‌نیوز در ادامه نوشت: دلال منشوری که مدتی پیش به حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از حضور در مجامع و محیط‌های فوتبالی محروم شده دوباره به تمرینات تیم پرطرفدار برگشته و حتی باز هم در رختکن این تیم و در سفرها حاضر می‌شود! جالب‌تر آنکه او این روزها در محافل مختلف مدعی شده که با تغییر دولت، قدرت کمیته اخلاق فدراسیون تضعیف شده و وی حتی گفته است که از طریق مدیرعامل مطرح باشگاه موردنظر که سابقه رفاقت با مسئولین کمیته اخلاق دارد توانسته پرونده‌اش را ببندد و دیگر دبیر کمیته اخلاق با وی کاری ندارد.

این دلال منشوری البته بعد از انتخابات ریاست جمهوری، سعی کرده از طریق اطرافیان یکی از مقامات و مالک یک سفره‌خانه سنتی خود را به برخی از شخصیت‌ها نزدیک کند و پرونده سنگین دلالی خود را به نوعی سبک کند! وی در تازه‌ترین اقدام، از طریق روابط سرمربی مطرح و دیگری همان اطرافیان یکی از مقامات توانسته به یکی از بستگان امام راحل نزدیک شود و در این مدت تعدادی از بازیکنان تیم پرطرفدار را هم به دیدار یک شخصیت مطرح اصلاح‌طلب برده است. اگر چه بیت امام راحل از سابقه این دلال باخبر نیستند اما او در تلاش است این گونه روابط را ضمانتی برای تبرئه خود از اتهام‌های مطرح شده بداند.

دلال منشوری البته این روزها در تیم پرطرفدار هم به شدت مشغول شیطنت است و بسیاری از بازیکنان این تیم از نقش مخرب او دلخور هستند. گفته می‌شود که از جمله دلایل نیمکت‌نشینی یکی از بهترین گلزنان این تیم پرطرفدار، نفش این دلال در حمایت از مهاجم تازه وارد است. همان فورواردی که در ابتدای فصل از سوی کمیته اخلاق به فدارسیون فراخوانده شد و بابت برخی شائبه‌های تبانی به سئوالات علیپور پاسخ داد! همچنین این دلال با تشکیل یک گروه در شبکه اجتماعی ویچت و با حضور بازیکنان تحت نظر خودش به دلیل ترس از شنود تلفنی فعالیت‌های مخرب خود را از طریق این شبکه انجام می‌دهد .

از سوی دیگر شنیده می‌شود برخی نهادهای ذیربط، رفتارهای این دلال منشوری را کاملا رصد می‌کنند و در وقت مقتضی با آن برخورد خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر