jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۱۱۶۲   ۰۹ دی ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۶
رحمان احمدی: برد سپاهان مهم‌تر از "کلین‌شیت" من است


دروازه‌بان ملی‌پوش سپاهان گفت: برد تیم و بهبود جایگاهش در جدول بیشتر از کلین شیت برایم اهمیت دارد.

رحمان احمدی در گفت‌وگو با ایسنا در ارتباط با کلین‌شیت‌های خود اظهار کرد: به طور کلی کلین‌شیت برایم زیاد مهم نیست. پیروزی تیم سپاهان بیش از آن برایم اهمیت دارد؛ چرا که تیم باید با کسب امتیازات لازم به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

وی درباره برد برابر فجرسپاسی شیراز تصریح کرد: سپاهان در سه دیدار نخست نیم فصل دوم بد کار نکرد در دو بازی اخیر در امر گلزنی بهتر ظاهر شدیم و توانستیم امتیازات حداکثری را کسب کنیم تا به این وسیله بتوانیم جایگاه بهتری را در جدول کسب کنیم تا هواداران نیز راضی باشند.

ملی پوش تیم فوتبال سپاهان در ارتباط با مسائل اخیر بین کارلوس کی‌روش و زلاتکو کرانچار عنوان‌ کرد: این مسئله در حیطه وظایف من نیست؛ چرا که با سپاهان قرارداد دارم و در این راستا مسؤولان فدراسیون و باشگاه سپاهان پیرامون دادن یا ندادن ملی پوشان باید باهم توافق کنند، وظیفه من خوب بازی کردن است.

احمدی درباره ورزشگاه نیمه تمام نقش جهان نیز گفت: درباره ساخت این ورزشگاه صحبت زیاد است، امیدوارم با رفع شدن مشکلات هرچه زودتر این ورزشگاه ساخته شود.

وی در خصوص بازی بعدی سپاهان در برابر صبای قم خاطرنشان‌ کرد: ما توان شکست دادن صبا در قم را داریم؛ هر چند که بازی سختی را پیش رو داریم. دیگر نباید هیچ امتیازی را از دست بدهیم تا همچنان شانس قهرمانی داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر