jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۴۷۷   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۶

با وجود تاکید وزیر آموزش و پرورش مبنی بر ادامه روند درمانی دانش‌آموزان شین‌آبادی در بیمارستان حضرت فاطمه(س)، اکنون به گفته اولیای این دانش‌آموزان، بیمارستان به علت واریز نشدن هزینه درمان از سوی دستگاه‌های مربوط از پذیرش این دختران سر باز می‌زند.

به گزارش ایسنا، بلاتکلیفی 12 دانش‌آموز شین‌آبادی در حالی دوباره از سر گرفته شده که وزارت آموزش و پرورش اواخر ماه آذر با انتشار گزارشی، روند درمانی دانش‌آموزان را مثبت ارزیابی کرده و عنوان کرده بود که همه امور مربوط به درمان دختران، تامین وسیله رفت و آمد، بلیت رفت و برگشت با هواپیما و اتوبوس و نیز اسکان دانش‌آموزان بخوبی مدیریت شده است.

براساس این گزارش، مجموع هزینه‌های درمانی این دانش‌آموزان تا آخر ماه آبان امسال به عدد سه میلیارد و 511 میلیون ریال رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر