jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۰۱۲   ۰۲ دی ۱۳۹۲  |  ۲۲:۴۶

رئیس دانشگاه پیام‌نور از توقف همکاری با مربیان فوق لیسانس خبر داد و گفت: تصمیم داریم مربیان دارای مدرک فوق لیسانس از این به بعد در پیام‌نور تدریس نکنند.

ابوالفضل فراهانی در گفت‌و‌گو با مهر، درباره تصمیمات تازه دانشگاه پیام‌نور درباره جذب حق‌التدریس با مرتبه مربی تاکید کرد: با توجه به این‌که بیش از سایر مرتبه‌های علمی، تعداد مربیان فوق لیسانس حق‌التدریس در دانشگاه پیام‌نور بیشتر است، تصمیم داریم مربیان دارای مدرک فوق لیسانس از این به بعد در پیام‌نور تدریس نکنند.

وی عنوان کرد: بزودی پذیرش حق‌التدریس‌ها با مرتبه استادیاری در دستور کار پیام‌نور قرار می‌گیرد.

به گفته رئیس دانشگاه پیام‌نور، توان علمی برخی از مربیان حق‌التدریس فوق لیسانس به اندازه‌ای نیست که پاسخگوی نیاز دانشجویان پیام‌نور باشد.فراهانی در ارتباط با تحصیل مربیان خاطرنشان کرد: زمینه‌های تحصیل همزمان مربیان در دانشگاه پیام‌نور فراهم شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر