jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۰۱۲   ۰۲ دی ۱۳۹۲  |  ۲۲:۴۶

رئیس دانشگاه پیام‌نور از توقف همکاری با مربیان فوق لیسانس خبر داد و گفت: تصمیم داریم مربیان دارای مدرک فوق لیسانس از این به بعد در پیام‌نور تدریس نکنند.

ابوالفضل فراهانی در گفت‌و‌گو با مهر، درباره تصمیمات تازه دانشگاه پیام‌نور درباره جذب حق‌التدریس با مرتبه مربی تاکید کرد: با توجه به این‌که بیش از سایر مرتبه‌های علمی، تعداد مربیان فوق لیسانس حق‌التدریس در دانشگاه پیام‌نور بیشتر است، تصمیم داریم مربیان دارای مدرک فوق لیسانس از این به بعد در پیام‌نور تدریس نکنند.

وی عنوان کرد: بزودی پذیرش حق‌التدریس‌ها با مرتبه استادیاری در دستور کار پیام‌نور قرار می‌گیرد.

به گفته رئیس دانشگاه پیام‌نور، توان علمی برخی از مربیان حق‌التدریس فوق لیسانس به اندازه‌ای نیست که پاسخگوی نیاز دانشجویان پیام‌نور باشد.فراهانی در ارتباط با تحصیل مربیان خاطرنشان کرد: زمینه‌های تحصیل همزمان مربیان در دانشگاه پیام‌نور فراهم شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر