در پی سرقت یکصد میلیون تومان طلا و مقادیری دلار از خانه یک شهروند تهرانی، دو کارگر باربری که برای اثاث‌کشی به خانه شاکی رفته بودند، تحت‌ تعقیب پلیس قرار گرفتند.
کد خبر: ۶۲۸۴۴۴

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش زنی با حضور در شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 تهران، از سرقت طلا و دلار از خانه‌اش خبر داد.

شاکی گفت: خانه‌مان را عوض کرده بودیم و به قصد اثاث‌کشی، از صاحب یک باربری خواستیم برای انتقال اثاثیه، دو کارگر به خانه‌مان بفرستد. پس از انتقال مقداری از اثاثیه، صاحب باربری با ادعای این که یکی از اقوامش فوت کرده، از ما خواست کار را متوقف کنیم و آنها روز بعد برای جابه‌جایی اثاثیه بیایند که بناچار قبول کردیم.

وی اضافه کرد: شب وقتی در حال جا‌به‌جایی بخشی از اثاثیه در خانه جدیدمان بودیم، متوجه شدم 5000 دلار و مقداری سکه و طلا به ارزش یکصد میلیون تومان را که در ساک ورزشی گذاشته بودم، در خانه قدیمی جا مانده است. همراه پسر و شوهرم به خانه قبلی بازگشتیم و مشاهده کردیم جعبه‌ها و ساک طلاها، خالی روی زمین و اتاق افتاده و طلا‌ها و دلارها سرقت شده است.

شاکی یادآور شد: موضوع را ابتدا به پلیس و سپس به همان باربری خبر دادیم که آنها مدعی شدند دو کارگری که برای جابه‌جایی اثاثیه به خانه ما آمده بودند، به طرز مرموزی ناپدید شده‌اند.

به این ترتیب شک من به دو کارگر باربری بیشتر شد و گمان می‌برم آنها در سرقت از خانه‌ام نقش داشته باشند.

با تشکیل پرونده، دستور احضار صاحب باربری به دادسرا و تحقیقات از وی در حالی آغاز شده است که دو کارگر باربری نیز تحت‌ تعقیب پلیس قرار گرفته‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها