پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر با حضور علی مرادخانی، معاون هنری وزیر ارشاد در انجمن موسیقی ایران رونمایی شد.
کد خبر: ۶۲۷۴۱۹

این یک سایت جامع برای اهالی موسیقی و مخاطبان این هنر خواهد بود تا بتوانند به آسانی به اخبار و اطلاعات دوره‌های مختلف جشنواره دسترسی داشته باشند.

سحر طاعتی، مدیر پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به ارائه توضیحاتی در خصوص بخش‌های مختلف این سایت پرداخت و گفت: سایت جشنواره موسیقی فجر به نشانی www.fajrmusicfestival.com از بخش‌هایی همچون اخبار، عکس، تاریخچه جشنواره،‌ آرشیو جشنواره (شامل 28 دوره جشنواره)، فیلم، سالن‌ها و هنرمندان تشکیل شده است.

او ادامه داد: این سایت که اولین بانک اطلاعاتی جشنواره‌های موسیقی فجر محسوب می‌شود علاوه بر انتشار اخبار، در بخش آرشیوی خود اطلاعاتی از دوره‌های مختلف جشنواره شامل اسامی گروه‌ها و هنرمندان شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف رقابتی، جنبی، بین‌الملل، اخبار، عکس، مدیران و شورای سیاستگذاری، داوران، برگزیدگان، تقدیرشدگان، پوستر و جدول اجراها را جای داده است که مخاطبان با مراجعه به دوره‌های مختلف جشنواره و نیز هر کدام از این بخش‌ها می‌توانند اطلاعات لازم را کسب کنند. ​

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها