jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۶۷۴۷   ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۹:۳۱

معاون عمرانی استاندار تهران با بیان این‌که متروی تهران ـ پردیس در اولویت کاری استانداری تهران قرار دارد، گفت: حمل و نقل شهری یکی از معضلات تهران و مناطق حومه است، از این رو طرح متروی تهران ‌ـ‌ پردیس در اولویت کاری استان قرار دارد.

حسین کریمی با تأکید بر لزوم انجام مطالعات اولیه و کارشناسی و همچنین تأمین اعتبار این طرح افزود: زمانی می‌توان برای شروع این پروژه به مردم قول داد که مقدمات لازم صورت گرفته و عملیات عمرانی آغاز شده باشد.

به گزارش مهر ، وی درباره طرح تصفیه خانه فاضلاب پردیس نیز یادآور شد: متأسفانه به دلیل مشکلات مالی و تأمین نشدن به موقع اعتبارات، طرح تصفیه خانه فاضلاب شهر جدید پردیس متوقف شده است. با این حال مقرر شد که اعتباری از طریق شرکت عمران شهرهای جدید تأمین و شرکت آب و فاضلاب نیز پیمانکار را موظف به بیشتر کردن ساعات کاری کند.

معاون عمرانی استاندار با بیان این‌که شهر جدید پردیس در ابتدای امر برای 70 هزار نفر طراحی شده بود، اما در طراحی امروز اسکان 700 هزار نفر جمعیت برای این شهر پیش‌بینی می‌شود، گفت: سرعت پذیرش جمعیت و اقدامات در خصوص سکونت مردم، خیلی بیشتر از این بود که بتوان خدمات زیربنایی لازم را همزمان ایجاد کرد.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر