jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۶۵۶۲   ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۳:۵۸

کروش به تیم خانوادگی معتقد است

ورود همسران به جام جهانی ممنوع!

سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین محدودیت‌های جدیدی را برای بازیکنان تیمش در طول مسابقات جام جهانی در نظر گرفت.

ورود همسران به جام جهانی ممنوع!

"سوسیچ" سرمربی تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین برای موفقیت تیمش در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل محدودیت‌های جدیدی را برای بازیکنانش در نظر گرفته است و از آنها خواسته تا در طول مسابقات روابط جنسی خود را قطع کنند. او این تصمیم را برای بالا رفتن آمادگی جسمی بازیکنانش گرفته است.

سوسیچ همچنین از بازیکنان تیم بوسنی خواست تا همسرانشان را به جام جهانی نیاورند. وی در خصوص این تصمیم گفت: "ما می‌خواهیم قبل از بازی با آرژانتین به بالاترین سطح آمادگی بدنی برسیم که این می‌تواند تنها راه پیروزی و موفقیت ما باشد".

وی افزود: "فلسفه‌های زیادی پشت این تصمیم وجود دارد. به عنوان بازیکن دو بار در جام جهانی حضور داشته‌ام و البته که ما در آن مقطع هم از اینگونه ارتباط‌ها منع شده بودیم".

به گزارش مهر، سرمربی تیم بوسنی در حالی از بازیکنان تیمش خواسته تا همسرانشان را به برزیل نبرند که گفته می‌شود کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران از فدراسیون فوتبال درخواست کرده تا خانواده و همسران بازیکنان در جام جهانی در کنار تیم حضور داشته باشند.

تیم‌های ملی فوتبال نیجریه، ایران، بوسنی و آرژانتین در گروه ششم مسابقات جام جهانی برزیل در کنار همدیگر قرار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها