jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۶۳۸۶   ۲۴ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۲:۰۲

عضو شورای شهر تهران با اشاره به جزئیات جلسه روز گذشته شورای شهر تهران گفت: این جلسه با حضور مختاری رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری و شهردار تهران برگزار شد و گزارشی از فعالیت‌های چهارساله اخیر مدیریت شهری درباره توسعه فضاهای سبز پایتخت ارائه شد.

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با مهر افزود: اعضای شورا نیز تذکراتی در خصوص قطع نهال‌ها و درختان و حفاظت باغ‌ها دادند که شهردار تهران با تاکید بر اهمیت فضای سبز در پایتخت گفت حتی درختان توت نری که در اتوبان صدر وجود داشت به طور صد در صد به پارک ولایت منتقل شد. در خصوص توسعه کمربند سبز پایتخت نیز گزارشی به اعضا ارائه شد.

قناعتی با بیان این‌که قرار بود در این جلسه در مورد برنامه پنجساله دوم شهرداری نیز صحبت شود، گفت: شهردار تهران فرصت بیشتری خواست تا در جلسه بعدی با جزئیات بیشتری در این خصوص گزارش دهد. همچنین از زحمات تقوی معاون حقوقی شهردار قدردانی شد و صلاحی استاندار خراسان به عنوان معاون برنامه‌ریزی و حقوقی شهردار به شورا معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر