jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۲۵۶۴۰   ۲۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۱:۴۷

نجات دهنده پتروشیمی بندرامام بهترین هفته

کاظمی بازیکن سرنوشت در لیگ برتر بسکتبال

ارسلان کاظمی یک بار دیگر ثابت کرد بازیکن روزهای سخت پتروشیمی بندرامام است.

کاظمی بازیکن سرنوشت در لیگ برتر بسکتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، ارسلان کاظمی بازیکن تیم پتروشیمی بندرامام در هفته نهم رقابت های لیگ برتر بسکتبال با تاثیر گذاری 40 برترین بازیکن هفته بود.

ارسلان کاظمی در بازی هایی که پتروشیمی بندرامام به مشکل خورد بهترین بازی خود را ارایه کرد تا حرف و حدیثی باقی نگذارد.او در روزی که پتروشیمی بندرامام در بازی با استقلال زرین قشم در جزیره گیر کرده بود قفل بازی تیمش را در 5 دقیقه وقت اضافی باز کرد و موجب برتری تیمش در یک بازی نزدیک شد.همین شرایط در گرگان و بازی شهرداری با پتروشیمی بندرامام تکرار شد که داده های آماری برتری بی چون و چرای ارسلان را گواهی می دهند.

متاسفانه جریان نقد بازی های بسکتبال در حال فاصله گرفتن از حیطه فنی و تخصصی است و باز جای تاسف اینکه بسیاری در اوضاع کنونی لیگ برتر بسکتبال بازی های پر قیل و قال را می پسندند که از حوزه نقد خارج است.بازیکنانی مانند ارسلان کاظمی که بسکتبال اصولی را در آمریکا آموختند خوب می دانند دقایق مسابقه را چگونه در اختیار و تحت کنترل داشته باشند و چگونه تاثیرگذاری مثبت خود را در جریان بازی به سایر نفرات تیم منتقل کنند.

بازی ارسلان کاظمی مانند بسیاری از بازیکنان خارجی که به ایران آمده اند شاید در نظر اول آنقدرها به چشم نیاید و برخی از او حتی انتقاد هم بکنند اما در مجموع وقتی عملکرد ارسلان سنجیده می شود کارایی او به همان میزان جلب توجه می کند.

برترین های هفته نهم

موثرترین بازیکن : ارسلان کاظمی با تاثیرگذاری 40

امتیازآورترین بازیکن:امیر صدیقی 35 امتیاز

بیشترین ریباند : ارسلان کاظمی با 20 ریباند

بهترین پاس منجر به گل: مهدی کامرانی با 7 پاس و نمانیا کواسویچ از شهرداری گرگان

بهترین توپربایی:امیر امینی با 6 اقدام

دبل – دبل : ارسلان کاظمی ، اسلاوکو وارنس ، ابراهیم توماس ، دبه کنه ، اوشین ساهاکیان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها