jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۴۸۳۲   ۲۰ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۳:۴۱


امیر عرب، معاون اجرایی استقلال پس از پایان جلسه‌ای که با حضور نماینده تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ قهرمانان آسیا در مالزی تشکیل شده اظهار داشت: در جلسه‌ای که با مسئولان تیم‌های همگروه امروز برگزار کردیم مقرر شد هتل هما محل اقامت تیم‌های همگروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باشد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیر عرب، معاون اجرایی استقلال پس از پایان جلسه‌ای که با حضور نماینده تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ قهرمانان آسیا در مالزی تشکیل شده اظهار داشت: در جلسه‌ای که با مسئولان تیم‌های همگروه امروز برگزار کردیم مقرر شد هتل هما محل اقامت تیم‌های همگروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر