jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۲۸۵۷   ۱۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۶

فیفادر سایت خود شانس تیم های تازه صعود کرده به جام ملت های آسیا 2015را برای قهرمانی دراین جام به رای گذاشت که تا این لحظه ایران بیشترین آرا را کسب کرده است.

شانس قهرمانی ایران در جام ملت های 2015 استرالیا

سایت جام جم ورزشی- بر اساس نتایج این نظرسنجی تیم ملی فوتبال ایران هم اکنون با در اختیار داشتن 59.49 درصد آرا، در صدر است.

بعد از ایران تیم ملی عربستان با اختلاف چشمگیری با 11.44 درصد آرا دوم است و ازبکستان با 10.9 درصد آرا در مکان سوم قرار دارد.

تیم های امارات، قطر، عمان، بحرین و کویت نیز به ترتیب در رده های بعدی قرار دارند.

مسابقات جام ملت های 2015 با حضور 16 تیم به میزبانی استرالیا برگزار می شود و تاکنون 12 تیم شامل استرالیا به عنوان میزبان، ژاپن به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، کره جنوبی و کره شمالی به همراه تیم های بحرین، ایران، کویت، عمان، قطر، عربستان، امارات و ازبکستان صعود خود را به این رقابت ها قطعی کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها