jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۱۳۷۸۷   ۱۷ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۷:۱۳

در کتاب زندگینامه سرمربی سابق منچستر بیان شد

فرگوسن: کروش مربی برجسته و باهوشی است

سرمربی سابق منچستریونایتد در کتاب زندگینامه خود که اخیر منتشر شده از کارلوس کروش سرمربی تیم ملی ایران به شدت تمجید کرده است.

فرگوسن: کروش مربی برجسته و باهوشی است

کتاب "زندگینامه من" که شرح زندگینامه سرالکس فرگوسن سرمربی اسبق منچستریونایتد است اخیرا در بریتانیا منتشر شده و رکورد فروش کتاب هایی از این دست را شکسته است.

فرگوسن در این کتاب در مورد کارلوس کروش می گوید: پیشنهاد جذب کارلوس کی روش را اندی راکسبرگ (مدیر ورزشی فعلی نیویورک ردبولز) ارائه کرد. در آن زمان به بازیکنان جنوب اروپا توجه بیشتری می شد و ما به فردی نیاز داشتیم که از شمال اروپا نباشد و به غیر از انگلیسی بتواند به زبان های پرتغالی و اسپانیایی مسلط باشد.

به گزارش مهر؛ فرگوسن در ادامه این مطلب نوشته است: کارلوس کروش بهترین گزینه برای ما بود. او مربی دقیق، ریزبین، باهوش و فوق العاده بود. در میان تمام افرادی که کنار من کار می کردند کارلوس بدون شک بهترین بود. هیچ شکی در این مورد ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر