jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۱۳۵۴۰   ۱۵ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۷

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با هشدار به بدهکاران بانکی گفت: وصول معوقه‌های بانکی در اولویت برنامه‌های این سازمان قرار دارد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، ناصر سراج در مراسم معارفه بازرس کل آذربایجان غربی گفت: الان 77 هزار میلیارد تومان معوقه بانکی در کشور وجود دارد که سازمان بازرسی با قاطعیت وارد بحث وصول این معوقه‌ها شده و با کسانی که بدهی خود را به بانک‌ها پرداخت نمی‌کنند برخورد جدی خواهد کرد.

سراج در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به این‌که قانون ارتقای سلامت اداری وظیفه سنگین نظارتی و بازرسی را بر عهده بازرسان گذاشته است، گفت: برای اجرای دقیق این قانون همه ما باید جدیت و تلاش ویژه‌ای داشته باشیم. وی با اشاره به فعالیت 500 هزار حلقه چاه در کشور افزود: 20 درصد این چاه‌ها غیرقانونی و بدون مجوز لازم است که سازمان بازرسی استان‌ها بخصوص آذربایجان غربی با توجه به شرایط دریاچه ارومیه باید این موضوع را نیز به عنوان یک اولویت در برنامه‌های خود لحاظ کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر