jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۶۱۰۷۹۵   ۰۷ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۹:۳۰

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: شهریه و مقرری تحصیلی دانشجویان بورسیه خارج از کشور پرداخت شد.

پرداخت شهریه و مقرری دانشجویان بورسیه خارج از کشور

محمود ملاباشی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به وضع دانشجویان بورسیه خارج افزود: بورسیه‌های خارج و سهمیه آنها یعنی شهریه‌ها و مقرری تحصیلی تا شب عید آنان به صورت کامل پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: هم‌اکنون حدود 400 دانشجوی بورسیه خارج از کشور مشغول تحصیل هستند.

رئیس امور سازمان دانشجویان درباره این ‌که آیا کمبود بودجه وزارت علوم تاثیری در بورس و دیگر خدمات سازمان داشته است، گفت: سازمان از مصوبه مجلس که درآمد اختصاصی برای سازمان امور دانشجویان قائل شده، تا حدود زیادی محدودیت مالی موجود را با درآمد اختصاصی خود حل کرده است.

 وی اظهار کرد: وقتی در تنگنا هستیم از این درآمدهای اختصاصی استفاده می‌کنیم، بر همین اساس هم حدود دو ماه پیش هزینه شهریه و مقرری دانشجویان بورسیه خارج از کشور را با وجود مشکلات ارزی که وجود داشت، پرداخت کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر