شوت از راه دور عضله های قوی می خواهد

تیموریان : صحبت کردن از قهرمانی زود است

آندرانیک تیموریان اینک به استاد گل های از راه دور تبدیل شده است. این بازیکن در چند هفته اخیر با گل های زیبایش به محبوب ترین بازیکن استقلال تبدیل شده است.
کد خبر: ۶۱۰۲۲۱
تیموریان : صحبت کردن از قهرمانی زود است

به گزارش سایت جام جم ورزشی- او که قبلا کمتر شوت از راه دور می زد امروز در گفت و گویی اظهار داشت: « معمولاً هر وقت فرصت شوتزنی مهیا باشد چنین کاری را انجام می‌دهم. در گذشته هم شوت می‌زدم و الان هم هر وقت فرصتی نصیبم شود، قطعاً دوست دارم شوت بزنم. البته شوت زدن الکی نیست و تمرین زیاد می‌خواهد.»

وی افزود: «یک بازیکن برای اینکه خوب شوت بزند، باید خوب تمرین کند و آمادگی بدنی بالایی داشته باشد در ضمن باید تمرینات زیادی انجام دهد تا عضلاتش قوی شود.»

تیموریان درباره افزایش محبوبیتش در میان هواداران استقلال گفت: «خوشحال می‌شوم که هواداران استقلال را شاد ببینم. همه ما در زمین مسابقه تلاش می‌کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم. امیدوارم در آینده هم بتوانم بازی‌های خوبی را برای استقلال انجام دهم.»

ملی پوش استقلال درباره شانس قهرمانی تیمش گفت: « حرف زدن از قهرمانی خیلی زود است، چرا که در نیم فصل دوم بازی‌های سخت‌تری در پیش داریم. من بعد از بازی با فولاد در مصاحبه‌ای گفتم که دیگر نباید به سادگی امتیاز از دست بدهیم.هنوز چیزی مشخص نیست اما  استقلال، پرسپولیس، سپاهان، فولاد، تراکتورسازی و نفت تهران از مدعیان قهرمانی هستند.»

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها