jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۶۰۹۵۲۱   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۴:۳۱

قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس و بالعکس به صورت یک روز در میان، توسط شرکت قطار‌های رجاء راه‌اندازی شد.

قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت قطار‌های رجاء، قطار مسافری تهران – یزد – بندرعباس با حرکت یک روز در میان، ساعت 11:30 از تهران و برگشت از بندرعباس ساعت 16:10 با مدت زمان سیر حدود 20 ساعت تردد خواهد داشت.

این قطار از نوع درجه یک 6 تخته با ظرفیت جابه‌جایی 360 نفر مسافر در هر سیر و قیمت 330 هزار ریال برای هر نفر اقدام به خدمات‌دهی به هموطنان ‌خواهد کرد.

قطار مذکور مجهز به سالن رستوران برای پذیرایی از مسافران و واگن حمل خودرو برای استفاده متقاضیان بوده و هموطنان‌ برای تهیه بلیت این قطار همچنین واگن حمل خودروی آن می‌توانند به دفاتر فروش سراسر کشور مراجعه کنند.

سامانه ارتباط با مشتری رجاء از طریق تلفن 1539 و سایت رجاء به نشانی www.raja.ir همانند گذشته آماده پاسخ‌گویی به هموطنان و اخذ نظرها، پیشنهادها و انتقادهای آنان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر