jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۸۴۹۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۹:۰۷

ابو عبیده، سخنگوی گردان‌های القسام در اظهاراتی به رادیو الاقصی گفت: تونلی که رژیم صهیونیستی روز بیست و یکم مهر در شرق خان‌یونس جنوب نوار غزه کشف کرد، به دست مبارزان قسام حفر شده است و این مبارزان چشم از ضربه‌زدن به اشغالگران و ربودن نظامیان صهیونیست برنداشته‌اند. به گزارش فارس، وی افزود که گردان‌های قسام نهایت تلاش خود را در زیر و سطح زمین به کار گرفته‌اند تا اسرا را آزاد کنند.

ابوعبیده بر پایبندی گردان‌های قسام به اصول و تعهدات خود در قبال ملت فلسطین و اسرای در بند زندان‌های رژیم اشغالگر تاکید کرد و گفت که تا آزادی اسرا سلاح را برزمین نخواهند گذاشت. وی اشاره کرد که اسیر گرفتن سربازان اسرائیلی، تنها راهی است که موفق بودن آن در برابر اشغالگران ثابت شده است.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر